Obiektywy Canon - różne historie: spacer z dziewczyną

Obiektywy Canon - różne historie: spacer z dziewczyną

Spacery to bardzo popularny sposób spędzania wolnego czasu, zwłaszcza gdy może nam towarzyszyć ukochana osoba. Warto podczas takich małych wycieczek zabrać ze sobą aparat fotograficzny i robić zdjęcia, mnóstwo zdjęć! Zyskamy fantastyczną pamiątkę, która długo będzie przynosiła nam wspomnienie miłych chwil. Zapraszamy do kolejnego odcinka "Obiektywy Canon, różne historie"

Strona 1


Przebywanie na wolnym powietrzu zawsze daje dużo radości. Jeżeli zaś na spacerze towarzyszy nam "druga połowa"  – staje się on wyjątkowy, niezależnie od pory roku i temperatury. Wspólne odkrywanie nowych, własnych zakątków miasta, czy nawet zwykły obchód najpopularniejszych miejsc są dla dwojga szczególnie atrakcyjne. Dlaczego więc nie robić wtedy zdjęć? Wiele osób zabiera na takie spacery swoje aparaty fotograficzne, nie wszyscy jednak dobrze wiedzą, jak je wykorzystać. Jak zrobić doskonałe zdjęcia na spacerze z dziewczyną, dowiemy się z kolejnego odcinka serii "Wiele obiektywów – różne historie".


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem