Obok Mnie - konkurs fotografii mobilnej dla dzieci i młodzieży

Obok Mnie - konkurs fotografii mobilnej dla dzieci i młodzieży

Konkurs fotograficzny "Obok Mnie" jest adresowany do dzieci i młodzieży zamieszkujących na Dolnym Śląsku, fotografujących telefonem komórkowym, smartfonem, tabletem lub innym urządzeniem mobilnym. Celem konkursu, który SwiatObrazu.pl objął patronatem medialnym jest zaprezentowanie wizualnej wrażliwości dzieci i młodzieży na otaczającą je rzeczywistość w postaci wystawy.W czasach cyfryzacji fotografii, dostępności i łatwości zapisu tego, co jest "obok" za pomocą chociażby telefonu komórkowego, dorośli mają możliwość obejrzenia świata z perspektywy bardzo młodego człowieka. Poznania jego sposobu widzenia, kadrowania obrazu, jego wrażliwości i tego, co dla niego jest najbardziej interesujące w najbliższym otoczeniu. Jest to również znakomita okazja dla młodych uczestników, aby poznać się nawzajem za pomocą porównania różnego, własnego sposobu patrzenia na świat. Tematyka zdjęć jest dowolna.

Zadaniem Konkursu jest wyłonienie spośród uczestników osób szczególnie utalentowanych w fotografowaniu za pomocą prostych, cyfrowych urządzeń i budowanie świadomości obrazu.

Organizatorem Konkursu Fotograficznego "Obok Mnie" jest Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii, Jeleniogórskie Centrum Kultury w Jeleniej Górze oraz Książnica Karkonoska.

Zdjęcia na konkurs konkurs fotografii mobilnej "Obok Mnie" można zgłaszać do 5.01.2019 r.

Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszeniowa znajdują się na www.jck.pl.

Reklama

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 1

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Konkurs fotograficznyKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

L.jpg Rok 1807 Ważka płaskobrzucha listek.jpg PD.jpg Sherlock Dzwonek rozpierzchły