Modułowa konsola Monogram ma zrewolucjonizować obróbkę zdjęć

Modułowa konsola Monogram ma zrewolucjonizować obróbkę zdjęć

Konsola Monogram składa się z modułów i jest adresowana do wszystkich fotografów oraz filmowców, którzy chcą prościej i efektywniej działać w trakcie post produkcji. Jest to udoskonalona wersja konsoli Palette Gear i główną innowacją jest zastosowanie w niej nowego modułu Orbiter wykorzystującego specjalny dysk czuły na nacisk i umożliwiający swobodne obracanie pierścieniem. Narzędzie to ma być szczególnie przydatne w trakcie dostosowywanie kolorystyki w wideo. Dzięki niemu ma także stać się bardziej efektywna obróbka zdjęć.


Konsola Monogram - z nią obróbka zdjęć jest dużo prostsza

Konsola Monogram składa się z modułów, które można łączyć w dowolny sposób. Pozwala to nie tylko na dopasowanie rodzajów narzędzi do aktualnych potrzeb, ale również takie ich połączenie, aby możliwie najlepiej odpowiadało sposobowi pracy czy przyzwyczajeniom (a także wpasowywało się w blat biurka i leżące na nim pozostałe akcesoria, takie jak np. klawiatura czy tablet graficzny). Urządzenie oparte jest o moduł główny, który łączy się z pozostałymi w prosty sposób - wykorzystując połączenia magnetyczne. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem