Od asystenta do ...

Od asystenta do ...

Podobno dlatego trudno zdobyć pracę jako asystent, bo fotografowie obawiają się, że ich pracownicy przy pierwszej okazji „uciekną” robić własną karierę. Ale czy jest w tym coś złego? Wielu znanych fotografów zaczynało jako asystenci!


Dla zawodowego fotografa myśl, że uczeń przerośnie mistrza, wywołuje na pewno niepokój. Nie jest miłe, gdy "na własnym łonie" wyhoduje się sobie konkurenta. Z drugiej strony patrząc, ma chyba też dobre strony współpraca z kimś zdolnym, kto lubi i chce się uczyć, ma pomysły, gdy widać, że ma pasję do fotografii. A jeśli po latach ten ktoś zrobi wielką karierę, czy nie jest to też satysfakcja dla fotografa, że to u niego ten sławny twórca uczył się podstaw zawodu?


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem