Od amatora do producenta filmowego, czyli nagrywaj, publikuj i zarabiaj na swoim talencie

Od amatora do producenta filmowego, czyli nagrywaj, publikuj i zarabiaj na swoim talencie

Użytkowników aparatów fotograficznych i kamer można w uproszczeniu podzielić na dwie kategorie: tych, którzy kupują sprzęt w celach rozrywkowych, oraz tych, którzy wykorzystują go w celach zarobkowych. Jeśli przyjrzeć się bliżej specyfikacji i aparatów, i kamer, to różnica w możliwościach, jakie oferuje sprzęt przeznaczony dla amatorów i zawodowców, bywa znaczna. Różnicę tę chętnie wykorzystują producenci, zawyżając ceny swoich produktów poprzez przypisanie ich do odpowiedniej półki i tym samym jak najkorzystniejszej sprzedaży. Podział na tani amatorski sprzęt i drogi profesjonalny wydaje się istnieć wszędzie. Jest to okoliczność, która sprawia że przestaje się liczyć to, jakim sprzętem zarejestrowaliśmy obraz, ale to, co i jak zostało nim uwiecznione.


Rozwój internetu, w tym wzrastająca przepustowość i dostępność łączy internetowych oraz coraz doskonalsze technologie kompresji i transmisji obrazu sprawiły, że stworzenie nagrania wideo i jego późniejsza publikacja w globalnej sieci okazuje się banalnie prosta. Pojawienie się tanich kamer internetowych oraz aparatów cyfrowych z funkcją nagrywania filmów otworzyło wielu osobom możliwość zaprezentowania swojego talentu, pomysłów i porad.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem