Odrobina zimy w latem. Inne spojrzenie na Wyspy Owcze niemieckiego fotografa

Odrobina zimy w latem. Inne spojrzenie na Wyspy Owcze niemieckiego fotografa

Fotograf Felix Inden postanowił uchwycić efemeryczne zimowe krajobrazy Wysp Owczych. "Polecam wszystkim wykonanie eksperymentu polegającego na wpisaniu w wyszukiwarkę hasła „Wyspy owcze”, a następnie przełączenie się na obrazy – zdecydowana większość to krajobrazy w kolorze zieleni. Chwilę będziecie musieli poszukać naprawdę zimowych ujęć, dlatego postanowiłem sfotografować wyspy w ich zimowej odsłonie” – mówi fotograf.


"Często łatwiej powiedzieć niż zrobić, biorąc pod uwagę klimat Wysp Owczych. To nie jest miejsce, w którym mroźne warunki utrzymują się przez dłuższy czas. Najczęściej jest to jeden lub dwa śnieżne dni w roku, po których natychmiast  pojawia się nowy deszcz i wszystko zmywa. W okresie robienia zdjęć byłem całkowicie uzależniony od śledzenia prognoz pogody" – dodaje Felix Inden.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem