Odważne, nieprzyzwoite i dziwaczne zdjęcia Brianny Capozzi

Odważne, nieprzyzwoite i dziwaczne zdjęcia Brianny Capozzi

Przełom lata i jesieni to wysyp nowych kolekcji w świecie mody, a co za tym idzie - wysyp sesji zdjęciowych. Przedstawiamy dziś oryginalną sesję, opublikowaną w jesiennej edycji magazynu W. Za obiektywem Brianna Capozzi, która w swojej twórczości stara się sprawić, aby ​​piękne modelki stały się również interesujące.


"Fajnie jest robić zdjęcia pięknych dziewczyn, ponieważ szanse, że zdjęcia będą dobrze wyglądać są znacznie większe, nawet jeśli masz blade pojęcie o fotografii. Jednak we współczesnym świecie fotografii mody, gdzie wszyscy jesteśmy przeładowani zdjęciami pięknych i chudych dziewcząt, podobnie jak ze zdjęciami katastrof, którymi bombardują nas wiadomości, staliśmy się odczuleni na większość symetrycznych twarzy i doskonałych ciał. Dlatego w swojej twórczości staram się wykorzystywać kobiecą formę, aby budować fascynujące kompozycje i scenariusze z oryginalnym i odświeżającym spojrzeniem na współczesny rynek mody" – mówi Capozzi.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem