Odwrócony do góry nogami Polaroid Originals OneStep2 Stranger Things Edition

Odwrócony do góry nogami Polaroid Originals OneStep2 Stranger Things Edition

Tego lata platforma Netflix wyemituje szeroko oczekiwany trzeci sezon amerykańskiego serialu science-fiction, Stranger Things. Z tej okazji, Polaroid Originals połączył siły z producentami serialu i stworzył nowy, natychmiastowy analogowy aparat i specjalny film, który przewróci Twój świat do góry nogami.Aparaty i filmy dostępne są w sklepach stacjonarnych i online od 6 maja 2019 roku. Od tego czasu fani serialu mogą odważyć się na alternatywny, nowy wymiar Stranger Things. Specjalna edycja aparatu upodobniona na wzór telewizora wyposażona została w odwrócone do góry nogami logo Polaroid. Aparat wręcz zachęca do eksperymentowania z nieziemskimi perspektywami i tworzenia przygodowych kompozycji w oparciu o film natychmiastowy.
 
Podobnie jak oryginalny model OneStep z 1977 r. nowy Polaroid Originals OneStep2 Stranger Things Edition to idealne narzędzie umożliwiające chwytanie tych jednorazowych chwil, zamienianie wspomnień w coś, co trzeba zachować, coś, czym można podzielić się z przyjaciółmi, coś prawdziwego, bez względu na to, jaki jest Twój świat.
 
Reklama

Fotografowanie przyrody


Uchwycone w niepowtarzalnym momencie, ostre, doskonałe skomponowane i z pięknym światłem świetne fotografie przyrody to najczęściej nie dzieło szczęśliwego przypadku, lecz efekt skrupulatnych przygotowań i znajomości odpowiednich technik.

 

 

Biorę udział w e-kursie

 

 
Nowy aparat został dostosowany do dzisiejszych potrzeb dzięki obiektywowi o stałej ogniskowej, potężnej wbudowanej lampie błyskowej, łatwemu ładowaniu USB i samowyzwalaczowi. Akumulator wystarcza na 60 dni a wysokiej jakości obiektyw gwarantuje ostry obraz z odległości od 60 cm do nieskończoności. Aparat współpracuje z nową generacją filmów Polaroid Originals i-Type i filmów błyskawicznych typ 600.
 
Stranger Things

Nowe filmy z limitowanej edycji

 
Polaroid Originals również opracował specjalny kolekcjonerski film, idealny dla najwierniejszych fanów serialu. Jako wyraz hołdu dla świata Stranger Things, każda 8 zdjęciowa paczka filmu będzie zawierała różnorodne grafiki, które przeniosą Cię z powrotem do roku 1985 w Hawkins, odkrywając Scoops Ahoy w nowym centrum handlowym Starcourt Mall i wracając do migających świateł salonu Joyce Byer.
 
Cena i dostawa:
Aparat i filmy są dostępne od ręki. Aparat Polaroid Originals OneStep2 Stranger Things Edition jest oferowany w cenie detalicznej 599,00 PLN. Film w limitowanej edycji Polaroid Originals Stranger Things w cenie: 79,90 PLN

Polaroid Originals OneStep2 Stranger Things Edition

• Łatwy w użyciu
• Solidna i nowoczesna funkcjonalność
• Wysokiej jakości obiektyw zapewniający najlepszą ostrość obrazu z odległości zaledwie 60 cm
• Potężna wbudowana lampa błyskowa
• Współpracuje z nowymi filmami i-Type i Classic 600
• Długi czas pracy akumulatora i u żyteczność dzięki łatwemu w użyciu ładowaniu USB
• Samowyzwalacz, dzięki któremu fotograf może być także w kadrze
• Wizjer optyczny
 
Stranger Things
 
Stranger Things
 
Stranger Things
 
 
Stranger Things

Autor: Materiały prasowe


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Aparat fotograficznyKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Commelina tuberosa. *** Street Art głodne. mamo jeść Nie chowaj się plantacja facieli