Ogłoszenie dla fotografów ślubnych brytyjskiego gwiazdora reality TV wzbudza oburzenie i szyderczy śmiech

Ogłoszenie dla fotografów ślubnych brytyjskiego gwiazdora reality TV wzbudza oburzenie i szyderczy śmiech

Jay Hutton, jeden z artystów prowadzących popularne w Wielkiej Brytanii reality show „Tattoo Fixers” spotkał się w ostatnim czasie z falą krytyki, gdy londyński fotograf Tim Easton podzielił się ze światem propozycją otrzymaną od jego przedstawicieli. Dotyczyła ona pracy w charakterze fotografa ślubnego – oczywiście za darmo. Lub też raczej za „bezcenną wartość promocyjną, jaką zapewnia obecność w mediach społecznościowych”. Reakcja osób pracujących w branży ślubnej była łatwa do przewidzenia, choć pojawiły się też bardziej przygnębiające refleksje i wnioski.


Kto jak kto, ale osoba prowadząca popularny program telewizyjny powinna znać wartość pracy fotografów i operatorów filmowych. Prawda? Jak się okazuje, nie do końca. Dowodem na to może być propozycja, jaką brytyjski celebryta Jay Hutton złożył za pośrednictwem swoich przedstawicieli sporej grupie fotografów działających na terenie Londynu. Jest w niej mowa o "wartości promocyjnej", "rozpoznawalności", "ekspozycji", "zwrocie kosztów" i wszystko to, co wielu fotografów dobrze zna z anegdot na temat piekielnych klientów i ich oczekiwań. Tyle tylko, że tym razem propozycja taka padła ze strony kogoś, po którym należałoby się tego spodziewać w najmniejszym stopniu.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem