Oko w Oko w Warszawie - przeczytaj co się wydarzyło

Oko w Oko w Warszawie - przeczytaj co się wydarzyło

Z sześciominutowym opóźnieniem rozpoczęliśmy spotkanie z Czytelnikami - tyle czasu zajęło nam ustalenie, że połowa z 80 uczestników spotkania czeka pod salą 311 - ale inną salą 311 niż ta, w której spotkanie zaplanowaliśmy. Tak, tak - gościnna i bardzo nowoczesna Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie najwyraźniej na bieżąco prowadzi eksperymenty na dużych zbiorach - badając zachowania osób, które na tym samym piętrze mają do wyboru dwie sale o tym samym numerze. Na szczęście szybko udało się zgromadzić wszystkich w tej samej sali.


Świat jest taki, jakim potrafimy go zobaczyć – to chyba najważniejszy wniosek, jaki płynie z pierwszego wykładu. Pani Małgosia Pióro pokazała na wielu przykładach, jak różni się to, co widzimy, w zależności od tego, jak na to patrzymy. Słuchacze mogli dowiedzieć się, w jaki sposób, operując obrazem, kadrem można wpływać na emocje osób, które zdjęcie oglądają. Przyjaźń ze światłem, zrównoważone rozłożenie elementów, kompozycja kadru, świadomość swoich emocji – to klucz do zrozumienia istoty fotografii.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem