Olympus bez utrudnień dla klientów mimo planowanego przejęcia przez Japan Industrial Partners

Olympus bez utrudnień dla klientów mimo planowanego przejęcia przez Japan Industrial Partners

Niedawno marka Olympus podpisała porozumienie z Japan Industrial Partners dotyczące przeniesienia działalności Olympus Imaging (aparaty fotograficzne i rejestratory dźwięku) do nowej firmy. Użytkownicy produktów tej marki nie powinni martwić się o usługi związane z naprawami gwarancyjnymi, bo te realizowane są w normalnym trybie. Ponadto firma nie zwalnia tempa i intensywnie pracuje nad udoskonalaniem swoich produktów. Dowodem na to jest aplikacja OM-D Webcam Beta, która umożliwia wykorzystanie wybranych modeli aparatu jako kamerek internetowych oraz aktualizacja oprogramowania dla modelu OM-D E-M1X. To jednak nie wszystko - jeszcze w tym roku Olympus planuje zaprezentować nowe obiektywy.Dwa tygodnie temu marka Olympus oficjalnie poinformowała o podpisaniu z Japan Industrial Partners porozumienia dot. przeniesienia działalności Olympus Imaging (aparaty fotograficzne i rejestratory dźwięku) do nowej firmy. Parafowanie ostatecznej umowy sprzedaży strony zaplanowały na 30 września tego roku. Olympus zapewnia, że zmiany własnościowe nie wpłyną na funkcjonowanie firmy.
 
Wszystkie dotychczasowe usługi włącznie z naprawami gwarancyjnymi produktów marki Olympus będą w dalszym ciągu honorowane. Zarówno teraz, w okresie przejściowym, jak i po transferze Olympusa do Japan Industrial Partners. Działania serwisu nie zostaną więc w żaden sposób wstrzymane. Klienci będą mogli także liczyć na wsparcie zakupowe z naszej strony w przyszłości – tłumaczy Jacek Jamiołkowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Olympus Polska.
 
Reklama

Adobe Lightroom - nowy e-kurs


Dowiesz się, jak szybko i efektywnie korygować i twórczo zmieniać swoje zdjęcia.

  

 

Biorę udział w e-kursie

 

Olympus nie przerywa prac nad udoskonalaniem swoich produktów

 
Olympus w dalszym ciągu wprowadza na rynek nowe, innowacyjne produkty, które są unikalne dla branży fotograficznej. Producent niezmiennie koncentruje się na aparatach ze średniej i wyższej półki oraz wymiennych obiektywach. W szczególności kładzie nacisk na fotografię przyrodniczą i podróżniczą, w których lekkie i wytrzymałe konstrukcje Olympusa są dużą zaletą.
 
Niedawno producent umożliwił użytkownikom aparatów E-M1X, E-M1, E-M1 Mark II, E-M1 Mark III i E-M5 Mark II wykorzystanie ich modeli jako kamerek internetowych. Wszystko za sprawą aplikacji OM-D Webcam Beta. Aby użyć swój aparat do wideokonferencji, wystarczy pobrać darmowe oprogramowanie ze strony internetowej Olympusa, a następnie podłączyć aparat do komputera za pomocą kabla USB, włączyć aparat, ustawić tryb “tethered", uruchomić oprogramowanie konferencyjne i jako kamerkę wybrać “OM-D Webcam Beta".
 
Specjaliści marki pracują także nad aktualizacją oprogramowania dla aparatu E-M1X. Chodzi o dodanie funkcji “detekcji ptaków" do systemu Inteligentnej detekcji obiektów AF. Ta funkcjonalność ma sprawić, że fotografowanie ptaków stanie się jeszcze łatwiejsze. Wspomniana aktualizacja została zaplanowana na zimę tego roku. Wtedy też światło dzienne ujrzą nowe obiektywy marki Olympus. Rodzinę poszerzą: obiektyw supertelefoto M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC 1.25x IS PRO z wbudowanym telekonwerterem 1.25x, szerokokątny zoom M.Zuiko Digital ED 8-25mm F4.0 PRO oraz obiektyw makro z serii PRO.

Autor: Materiały prasowe


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: AktualnościKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

jest moc świt morskie oko Pod którym kolorem zamieszkasz? Good luck !!! Maska alpy