23 marca 2010, 14:58
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 2954 razy

Olympus E-PL1 na targach Film Video Foto 2010

Olympus E-PL1 na targach Film Video Foto 2010

Miłośnicy aparatów z serii PEN już w tym tygodniu będą mogli bliżej przyjrzeć się najnowszemu urządzeniu firmy Olympus.

Na targach Film Video Foto 2010, podczas pleneru fotograficznego uczestnicy będą mogli zapoznać się z możliwościami "budżetowego" E-PL1. Firma Olympus zaprasza też na cykl warsztatów i prezentacji - więcej szczegółów poniżej.

Olympus E-PL1 film video foto 2010
Olympus E-PL1

 

Informacja prasowa

W dniach 25-27 marca 2010 roku w Łodzi odbędą się XIII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video. Olympus Polska już po raz kolejny weźmie udział w tej ważnej imprezie. Osoby odwiedzające Targi będą mogły zapoznać się z Systemem Mikro Cztery Trzecie podczas warsztatów i plenerów organizowanych przez magazyn DIGITAL FOTO VIDEO oraz portal ŚwiatObrazu.pl.

We współpracy z magazynem DFV Olympus Polska przygotował dla uczestników cykl warsztatów pt. "Olympus PEN – spotkanie z aktem". W trakcie prelekcji zostanie wyświetlony film zrealizowany m.in. aparatami z serii PEN.

Kolejna prezentacja – "Spojrzenie w przyszłość. Wszystko o systemie Mikro 4/3 na przykładzie aparatów firmy Olympus", ukaże zalety nowej konstrukcji aparatów cyfrowych. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Jednak to nie koniec atrakcji przygotowanych dla gości Targów. Podczas pleneru uczestnicy będą mieli okazję poznać możliwości najnowszego produktu z Nowej Generacji Aparatów Systemowych – E-PL1. Zajęcia z profesjonalnymi szkoleniowcami sprawi, że wykorzystanie Filtrów Artystycznych czy nagrywanie filmów HD nie będą już tajemnicą.

Olympus przystąpił także do konkursu o medal Targów FILM VIDEO FOTO 2010r..

Celem konkursu jest promocja najlepszych wyrobów prezentowanych na XIII Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video.

W 2008 roku jury nagrodziło lustrzankę Olympus E-3 i kompakt mju 1030 SW.
W 2009 roku otrzymaliśmy wyróżnienie za lustrzankę cyfrową OLYMPUS E-620.
W tym roku wystawiamy do walki o podium 7 produktów, same nowości:
Seria PEN ( E-PL1, E-P2, E-P1), mju Tough-8010, mju Tough-3000, SP-800 i rejestrator LS-11.

 

 

Źródło: Olympuswww.swiatobrazu.pl