Olympus E-PL2 - test

Olympus E-PL2 - test

Olympus E-PL2 to kolejny "budżetowy" korpus systemu Mikro Cztery Trzecie. W porównaniu do poprzednika, E-PL1, japoński producent wprowadził kilka udogodnień - większy wyświetlacz, pokrętło na tylnej ściance do wygodniejszej obsługi i bardziej przyjemny dla oka design. Jak zatem nowy bezlusterkowiec sprawdza się w praktyce?

Wygląd i ergonomia


Nowy Olympus E-PL2 już w momencie premiery wywołał spore zainteresowanie samym wyglądem. Większość komentujących uznała, iż jest wiele ładniejszy od swojego poprzednika, choć nie należy zapominać, że to wyłącznie kwestia gustu. Aparat na pewno jest bardziej nowoczesny i nieco wygodniejszy, co jest przede wszystkim zasługą większego, szerszego i lepiej wyprofilowanego gripa. Patrząc na front obu cyfrówek jest to w zasadzie jedyna różnica, poza nieco bardziej obłym kształtem E-PL2.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem