Olympus OM-D E-M1X - nowy flagowiec adresowany do profesjonalistów

Olympus OM-D E-M1X - nowy flagowiec adresowany do profesjonalistów

Sytuacja na rynku bezlusterkowców jest wyjątkowo ciekawa i dynamiczna. Najnowszy flagowiec Olympusa potęguje tę sytuację. Model OM-D E-M1X jest adresowany do profesjonalistów, poszukujących lekkiego, kompaktowego, funkcjonalnego i wydajnego aparatu, który sprawdzi się w fotografii przyrodniczej, sportowej oraz w fotoreportażu. Tym co go wyróżnia na pierwszy rzut oka jest zintegrowany grip do fotografii pionowej, który umożliwia wygodne fotografowanie np. portretów, pozwalają przy tym na korzystanie z dwóch akumulatorów. Jednakże możliwości Olympusa OM-D E-M1X charakteryzuje nie tylko konstrukcja obudowy, ale również znakomite parametry.


Olympus OM-D E-M1X - gotowość do działania w każdej sytuacji

Olympus OM-D E-M1X został stworzony z myślą o sprostaniu wymaganiom, które stawiają przed aparatami profesjonalni użytkownicy. Producent postanowił stworzyć konstrukcję, która wyglądem przypomina zaawansowane lustrzanki cyfrowe, na stałe wyposażone w grip pionowy. Takie rozwiązanie zwiększa komfort pracy nie tylko przy zmianie orientacji aparatu, ale również wpływa na pewność chwytu i wygodą użytkowania. Dodatkowo daje miejsce na dwa akumulatory, które w przypadku flagowca Olympusa umożliwiają wykonanie około 2850 zdjęć (dzięki zastosowaniu portu USB-PD ładowanie obydwu baterii trwa tylko 2 godziny), co jest świetnym wynikiem w przypadku bezlusterkowców. Pomimo zastosowania dodatkowego gripu aparat wciąż  oferuje kompaktowe rozmiary.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem