Olympus OM-D E-M5 Mark II - druga odsłona klasyka

Olympus OM-D E-M5 Mark II - druga odsłona klasyka

Najmocniejszą premierą firmy Olympus jest bez wątpienia bezpośredni następca pierwszego bezlusterkowca z rodziny OM-D - Olympusa OM-D E-M5. Nowa wersja tego aparatu, oznaczona po prostu jako OM-D E-M5 Mark II to korpus udoskonalony we wszystkich kluczowych kwestiach i stanowiący przez to wspaniałą alternatywę zarówno dla prostszego i tańszego modelu E-M10, jak i droższego i bardziej zaawansowanego E-M1. I choć być może nie spotka się z tak entuzjastycznym przyjęciem, jak "dziesiątka", to w naszej osobistej ocenie może być dla miłośników systemu aparatem znacznie ważniejszym i bardziej udanym. Jest też pierwszym bezlusterkowcem Olympusa, w którym projektanci na serio pochylili się nad trybem filmowym.


Rozwiązania przyjęte w nowym Olympusie OM-D E-M5 Mark II zamieniają wielokrotnie nagradzany aparat fotograficzny w wyrafinowane narzędzie przeznaczone dla kreatywnych fotografów i filmowców, a dodatkowo charakteryzuje się wyglądem i zapewnia wrażenia typowe dla sprzętu najwyższej klasy. Pierwsza generacja E-M5 dała ambitnym fotografom możliwość osiągnięcia jakości odpowiadającej jakości zdjęć z cyfrowych lustrzanek w aparacie bezlusterkowym i to przy znacznie mniejszym wysiłku. Kluczem do tego była niska waga, kompaktowa budowa i unikalna, 5-osiowa, stabilizacja obrazu (IS).
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem