Olympus PEN E-P5 firmware 1.3 – usprawniona obsługa sieci Wi-Fi

Olympus PEN E-P5 firmware 1.3 – usprawniona obsługa sieci Wi-Fi

Firma Olympus upubliczniła nową wersję oprogramowania wewnętrznego (firmware) dla swojego topowego bezlusterkowca z rodziny PEN. Pakiet oznaczony numerem 1.3 wprowadza zmiany w bezprzewodowej komunikacji pomiędzy aparatem i oprogramowaniem OLYMPUS Image Share. Dzięki nim urządzenie zgodne będzie ze wszystkimi nowymi funkcjami tego programu.


Aktualizacja przynosi jedną zmianę, za to dosyć poważną: aparat dzięki niej otrzymuje nowe funkcje współpracy z dostępnym bezpłatnie oprogramowaniem OLYMPUS Image Share dostępnym na urządzenia mobilne, pracujące pod systemami operacyjnymi Android i iOS. Producent zaznacza, że oprócz instalacji nowego oprogramowania aparatu, dostępnego pod tym adresem, konieczna jest aktualizacja samego programu OLYMPUS Image Share do jego najnowszej wersji.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem