Olympus rozbudowuje profesjonalną sekcję systemu Mikro Cztery Trzecie

Olympus rozbudowuje profesjonalną sekcję systemu Mikro Cztery Trzecie

Firma nie ustaje w rozbudowie swojej profesjonalnej linii sprzętu fotograficznego dla systemu Mikro Cztery Trzecie
Olympus rozbudowuje swoją wielokrotnie nagradzaną profesjonalną linię sprzętu o srebrną wersję modelu OM-D E-M1, superszybki teleobiektyw 40-150mm, telekonwerter 1.4x oraz nowe funkcje w oprogramowaniu E-M1. W większości są to produkty zapowiadane już od jakiegoś czasu lub odświeżone edycje istniejących modeli, ale samo ich pojawienie się na rynku świadczy o tym, że firma traktuje swoją misję uczynienia systemu m43 użytecznym dla najbardziej wymagających zupełnie poważnie. A jednak i w tej informacji znalazły się pewne niespodzianki...


Dla coraz większej grupy zawodowych fotografów Olympus staję się podstawową marką, kiedy idzie o wybór wygodnych w użyciu, odpornych na warunki atmosferyczne, profesjonalnych aparatów i obiektywów. Premiery nowych produktów Olympus idealnie wpisują się w ten trend. Nowa wersja flagowego OM-D E-M1 pojawi się z zainstalowanym nowym oprogramowaniem sterującym, które uzupełniono o takie funkcje jak: "tethered shooting", Digital Shift oraz Live Composite. Fotografom z profesjonalnymi ambicjami spodoba się nie tylko nowa, srebrna obudowa, ale zapewne przypadnie im do gustu także nowy obiektyw i przeznaczony do niego telekonwerter. Dla fanów ekstremalnych zbliżeń szybki M.ZUIKO DIGITAL ED 40-150mm 1:2.8 PRO jest teraz dostępny ze wzmocnieniem w postaci tgelekonwertera 1,4x M.ZUIKO Digital.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem