Olympus prezentuje E-30

Olympus prezentuje E-30

Technologicznie świat pędzi do przodu niemalże z prędkością światła zaskakując nas prezentowanymi technikami z nowiny na nowinę coraz bardziej. Więc nasuwa się pytanie: jak będą wyglądać muzea fotografii za 50 lat? Może następne pokolenie będzie oglądać w muzealnej ekspozycji pierwszy aparat cyfrowy full frame albo kamerę cyfrową z wymienną optyką. Co wtedy będzie nas zaskakiwać? Dziś zaprezentowany został kolejny model lustrzanki cyfrowej – tym razem firma Olympus demonstruje nowego w rodzinie E-system – model E-30.


Olympus proponuje użytkownikom nowy aparat E-30, który oparty jest na standardzie Cztery Trzecie. Jak reklamuje producent – to wydanie ma na celu urzeczywistnienie artystycznej ekspresji, która stanowi przecież samą istotę kreatywnej fotografii. Oprócz manualnej kontroli parametrów służyć temu ma gama filtrów artystycznych wyjętych niczym z programu do obróbki graficznej obrazu takich jak: Pop Art , Miękka ostrość, Blada i Jasna Kolorystyka, Jasna tonacja, Ziarno Filmu Światłoczułego oraz Kamera Otworkowa.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem