onOne DSLR Camera Remote dla lustrzanek Nikon

onOne DSLR Camera Remote dla lustrzanek Nikon

Firma onOne Software, producent oprogramowania DSLR Camera Remote pozwalającego na sterowanie aparatem oraz korzystanie z funkcji live view poprzez ekran iPhone zapowiada, że w lipcu bieżącego roku będzie dostępna aktualizacja do wersji 1.1


DSLR Camera Remote 1.1 będzie miał tą samą funkcjonalność co wersja poprzednia, która pozwalała na współpracę z lustrzankami Canon ale umożliwi sterowanie aparatmi marki Nikon. Posiadacze wersji 1.0 będą mogli dokonać aktualizacji do wersji 1.1 bezpłatnie. Z dobrodziejstw tego oprogramowania można korzystać nie tylko poprzez iPhone ale również przez iPod Touch. Wymagane jest posiadanie komputera z kartą WiFi do którego podłączony jest aparat za pośrednictwem złącza USB lub FireWire.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem