Operator filmowy Roy Wagner oświetlił film jednym źródłem światła z lampy Rotolight Anova PRO

Operator filmowy Roy Wagner oświetlił  film jednym źródłem światła z lampy Rotolight Anova PRO

Wielokrotnie nagradzany operator filmowy Roy H. Wagner wybrał ciągłe oświetlenie LED Rotolight Anova PRO Bi-colour jako wyłączne źródło światła w swoim nowym filmie „Trouble Sleeping”. Operator znany jest z nagrodzonych statuetkami Emmy oraz Złotymi Globami programów telewizyjnych takich jak „Ray Donovan”, „Dr House”, kilkusezonowe „CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas” oraz „Elementary” z Jonny Lee Millerem i Lucy Liu. Wagner posiada wieloletnie doświadczenie w branży filmowej, sięgające prawie 50 lat.


Często mówiłem o prostocie tworzenia obrazu, o tym że chciałbym robić ujęcia za pomocą jednego źródła światła i jednej kamery." – komentuje Wagner. "Oczywiście taka okazja zdarza się niezwykle rzadko, ale dano mi szansę stworzenia takich warunków podczas pracy nad filmem "Trouble Sleeping.“ Wybrałem system Rotolight, ponieważ wiedziałem, że jest on w stanie dokładnie odtworzyć kolory i posiada moc, której potrzebowałem. Na planie nie używaliśmy żadnego innego światła uzupełniającego".


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem