Orgazm na zdjęciu. Czarno-białe fotografie szczytujących ludzi

Orgazm na zdjęciu. Czarno-białe fotografie szczytujących ludzi

Niemiecka artystka nie jest pierwszą, która za pomocą aparatu uwieczniła moment szczytowania. Zrobił to już choćby litewski fotograf Albert Pocej. „Jeśli fotograf mówi, że nie jest podglądaczem, jest idiotą” – zwykł mawiać Helmut Newton, fotograf, który nie uznawał tabu, gardził przyzwoitością i szybko zyskał opinię ekshibicjonisty oraz króla perwersji. Nie jest tajemnicą, że wśród pierwszych zdjęć, jakie zaczęły powstawać, gdy fotografia została wynaleziona, znalazły się zdjęcia erotyczne.


Dystrybuowane w mniej oficjalny sposób, były chętnie kolekcjonowane przez pasjonatów – nie wiadomo tylko, czy piękna kobiecego ciała, czy fotografii jako takiej… Wraz z popularyzacją fotografii i rozwojem jej technik, także tematyka erotyczna stawała się coraz bardziej obecna i to na coraz więcej sposobów.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem