Ostatnie seanse w Gorącym Kinie

Ostatnie seanse w Gorącym Kinie

Lato dobiega końca, a wraz z nim seanse w Gorącym Kinie.Lato. Przed nami ostatni weekend z filmami na dziedzińcu Zamku Ujazdowskiego. Motywem przewodnim weekendu będzie oczywiście koniec lata, a poza filmami odbędzie się tam także koncert Kasi Nosowskiej.


Ostatni weekend sierpnia zapowiada się naprawdę gorąco. Wszystkich serdecznie zapraszamy już w czwartek 27.08 na godzinę 20.00 na koncert Kasi Nosowskiej, nazywanej polską Bjork. Gwiazda niezależnej estrady, posiadająca ogromny bagaż artystycznych doświadczeń, którego może pozazdrościć jej niejeden doświadczony artysta, zagra specjalnie dla CSW po raz kolejny urzekając swoim charakterystycznym głosem.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem