Paint.NET - darmowa alternatywa dla Photoshopa

Paint.NET - darmowa alternatywa dla Photoshopa

Jeśli potrzebujemy narzędzia do edycji zdjęć lecz nie chcmy płacić za oryginalnego Photoshopa, Paint Shop Pro lub inny program edycyjny, a layout GIMPa denerwuje, darmowa aplikacja Paint.NET może okazać się rozsądną alternatywą.


Paint.NET to darmowe narzędzie edycyjne działające na systemach z rodziny Windows. Autorzy oprogramowania określają je jako "intuicyjne i innowacyjne" i wyposażone w gamę "przydatnych i wydajnych" narzędzi. W zamierzeniu zamiennik dla MS Painta, oprogramowanie rozrosło się do całkiem pokaźnych rozmiarów i wzbogaciło o obsługę warstw i nieograniczonego cofania, efektów specjalnych i pluginów. Pomoc i tutoriale dla Paint.NET zapewnia coraz liczniejsza grupa użytkowników, odpowiadająca na pytania za pośrednictwem forum internetowego.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem