Pakiet 5 filmów szkoleniowych HDRI

Pakiet 5 filmów szkoleniowych HDRI

HDRI (High Dynamic Range Imaging) to metoda pozyskiwania i edycji całego oświetlenia dostępnego w obrębie fotografowanej sceny. Pozwala ona uzyskać zdjęcia o wyjątkowo szerokiej palecie tonów, oddając w jednym kadrze zarówno bardzo jasne, jak i bardzo ciemne obszary w sposób, którego nie byłoby w stanie ukazać żadne zdjęcie – ani wykonane z wykorzystaniem aparatów cyfrowych ani tradycyjnych. Odpowiednio użyta technika HDRI pozwala uzyskać wyjątkowo realistyczne obrazy, porównywalne z tym, co widzi ludzkie oko, a także zupełnie nierealne, mieniące się barwami bajkowe kadry.


Filmy szkoleniowe zawarte w pakiecie: "Zachwycające fotografie w technice HDRI - dla początkujących", "Zachwycające zdjęcia w technice HDRI dla zaawansowanych", "Fotografia uliczna i HDRI", "Ludzie i technika HDRI", "Fotografia czarno-biała w technice HDRI" pokazują w przystępny sposób podstawowe zagadnienia związane z wykonywaniem zdjęć o poszerzonym zakresie tonalnym, a następnie sposoby łączenia ich za pomocą popularnych aplikacji graficznych. Dowiesz się z nich nie tylko, na czym polega sam proces łączenia zdjęć źródłowych w programie komputerowym, ale nauczysz się także odpowiedniego ich wykonywania, z uwzględnieniem specyfiki fotografowanej sceny.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem