Turysta zniszczył 200-letnią rzeźbę dlatego że chciał zrobić sobie zdjęcie

Turysta zniszczył 200-letnią rzeźbę dlatego że chciał zrobić sobie zdjęcie

Wielokrotnie już przekonaliśmy się, że chcąc zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie można wplątać się w niezłe kłopoty - Nie inaczej było w przypadku pewnego austriackiego turysty, który chcąc upamiętnić swoją wizytę w Muzeum Antonio Canova w Possagno we Włoszcech uszkodził 200-letnią rzeźbę. Z pewnością na długo zapamięta lekcję, którą wtedy dostał, a którą można streścić w kilku słowach: nie siadaj na rzeźbach!


Podczas zwiedzania muzeum turysta postanowił zrobić sobie zdjęcie z 200-letnią rzeźbą. Wszystko byłoby w porządku, gdyby przestrzegał kilku prostych zasad. Nie chodzi jednak o nie korzystanie z lampy błyskowej, ale o nie siadanie na rzeźbach. Ignorując jednak ten zakaz, turysta przyjął pozę siadając (a właściwie niemal kładąc) się na rzeźbie i… łamiąc jej kilka palców u nóg. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem