Pan Czasu - wystawa w Green Gallery

Pan Czasu - wystawa w Green Gallery

Warszawska Green Gallery zaprasza na wernisaż pierwszej w tym roku wystawy. Tym razem jest to fotograficzna opowieść Justyny Komar pt. „Pan Czasu”. Wernisaż odbędzie się 12 stycznia o godzinie 19.19. „Pan Czasu” to zamknięta w abstrakcyjną formę symboliki opowieść o sensie trwania i istnienia.


Na cykl Justyny Komar pt. Pan Czasu składają się 24 czarno-białe zdjęcia w większości ułożone parami. Ma to sens symboliczny nawiązujący do 24 godzin. Pary natomiast łączą dzienną i nocną porę tej samej godziny.
Pan Czasu to zamknięta w abstrakcyjną formę symboliki opowieść o sensie trwania i istnienia. Autorka poddaje destrukcji przedmiot – zegar nie dla samej destrukcji. Służy to raczej odnowieniu istoty ludzkiej w człowieku.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem