Panasonic Lumix GX800 - selfie i panoramy

Panasonic  Lumix GX800 - selfie i panoramy

Panasonic wprowadził na rynek kompaktowy bezlusterkowy aparat dla fanów selfie - Lumix GX800. Wyposażony w zaawansowane rozwiązania technologiczne aparat ma obracany tylny wyświetlacz i całą gamę opcji, takich jak nowo zintegrowane funkcje rejestracji zdjęć i obrazów wideo w rozdzielczości 4K.


Trzycalowy dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 1040 tys. punktów można obrócić nawet o 180 stopni. Po wykonaniu obrotu aparat automatycznie przechodzi w tryb zdjęć autoportretowych.  W trybie autoportretowym dostępny jest szereg funkcji pomocnych w pracy ze zdjęciami typu selfie, w tym nowo dodany tryb robienia selfie w rozdzielczości 4K. Dzięki funkcjom upiększania portrety mogą być jeszcze bardziej atrakcyjne. Funkcja Beauty Retouch, którą można zastosować po zrobieniu zdjęcia, pozwala na retusz estetyczny/wizażowy bezpośrednio w aparacie[1]. Ponadto użytkownicy mogą wyostrzyć lub rozmyć tło, w zależności od potrzeb, dzięki nowej funkcji kontroli tła – Background Control. W trybie autoportretowym można robić zdjęcia panoramiczne.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem