Panasonic 3D Lumix G 12.5 mm f/12

Panasonic 3D Lumix G 12.5 mm f/12

Panasonic 3D LUMIX G 12.5 mm f/12 umożliwia robienie trójwymiarowych zdjęć - wyposażony został w dwa systemy optyczne zainstalowane w średnicy uchwytu obiektywu i rejestruje stereoskopowe zdjęcia z prawego i lewego szkła, które są potem przetwarzane za pomocą systemu do obróbki obrazów 3D.


O obiektywie Panasonic 3D LUMIX G 12.5 mm f/12 pisaliśmy już wcześniej, jednak wtedy producent nie udostępnił wielu szczegółów dotyczących tego ciekawego szkła. Za jego pomocą będziemy mogli wykonać trójwymiarowe fotografie (ekwiwalent ogniskowej 65 mm dla filmu 135) z zachowaniem łatwości obsługi i kompaktowych rozmiarów samego obiektywu. Wykonane zdjęcia możemy następnie oglądać np. na telewizorach Panasonic Viera 3D.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem