Panasonic Battery App - aplikacja, która ma pozwolić szybko znaleźć potrzebną baterię

Panasonic Battery App - aplikacja, która ma pozwolić szybko znaleźć potrzebną baterię

W świecie przepełnionym nowoczesną elektroniką znalezienie odpowiedniego rodzaju baterii do konkretnego urządzenia potrafi być trudne. To właśnie w takim momencie z pomocą przychodzi Panasonic Energy Europe. Czołowy producent baterii wprowadził na rynek aplikację „Panasonic Battery App” – prostą w użyciu aplikację mobilną, która pozwala kupującym szybko i bez wysiłku znaleźć potrzebną im baterię.


Tylko baterie Panasonic zawierają 4 różne rodzaje samych baterii alkalicznych (EVOLTA, Pro Power, Everyday Power, Alkaline Power) – a każda ma inną pojemność. Różne urządzenia wymagają zróżnicowanych poziomów energii, dlatego Panasonic Energy Europe pragnie pomóc użytkownikom baterii uzyskać szerszy obraz problemu, prowadząc ich przez proces zakupu. Aplikacja dotycząca baterii została zaprojektowana przede wszystkim w celu ułatwienia poszukiwań baterii, posiada jednak także dodatkowe, atrakcyjne cechy.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem