2 marca 2010, 19:37
Autor:
czytano: 5260 razy

Panasonic G2 i Panasonic G10 - w przyszłym tygodniu czy jednak nie?

Panasonic G2 i Panasonic G10 - w przyszłym tygodniu czy jednak nie?

Panasonic G2 i Panasonic G10 mają sporą szansę być zaprezentowane w przyszłym tygodniu na Focus on Imaging 2010, choć ostatnio pojawiły się pewne wątpliwości, czy tak się w istocie stanie - tak przynajmniej spekuluje serwis 43rumors.

Panasonic G2 i Panasonic G10 miałyby zostać zaprezentowane na organizowanym przez brytyjski oddział producenta Focus on Imaging w NEC Birmingham w dniach 7 - 10 marca. Sugerowałaby to obecność zajawki sprzed kilku dni, w którym wyraźnie widać tekst: "Dowiedz się więcej na temat premiery nowych modeli".

 

 

Panasonic G2 G10
Źródło: 43rumors

Jednocześnie serwis 43rumors jest zdziwiony kompletnym brakiem plotek na temat terminu zaprezentowania nowych aparatów - być może wiąże się to z faktem nabrania wody w usta przez przedstawicieli producenta, choć może też oznaczać, że jednak nadzieje na nowości są płonne. Innym niepokojącym sygnałem jest zmiana powyższego banera na niezawierający sylwetek aparatów:

Panasonic G2 G10
Źródło: 43rumors

Jeśli premiera nie nastąpi w Birmingham, to istnieje jeszcze szansa, że nowe modele pojawią się na pokazie C+ w Japonii, który rozpocznie się 11 marca. Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń.

 

 

 

Źródło: 43rumors

 www.swiatobrazu.pl