Panasonic HDC-SDT750 - "amatorska" kamera 3D

Panasonic HDC-SDT750 - "amatorska" kamera 3D

Panasonic HDC-SDT750 to pierwsza konsumencka kamera 3D, dzięki której każdy może kręcić trójwymiarowe filmy i odtwarzać je na telewizorach 3D. Taka możliwość zaistnieje dzięki specjalnemu konwerterowi, zakładanemu na wbudowany obiektyw Leica Dicomar.


By nagrywać filmy w trójwymiarze, wystarczy do kamery Panasonic HDC-SDT750 zamontować specjalny, wymienny obiektyw. Kamera, poza funkcją rejestrowania filmów 3D, może pochwalić się matrycą 3MOS o rozdzielczości 7.59 miliona efektywnych pikseli i współpracującym z nią procesorem obrazu Crystal Engine Pro, nagrywaniem w formacie 1080/50p, inteligentnym trybem automatycznym i systemem optycznej stabilizacji obrazu HYBRID O.I.S., a także bogatymi możliwościami sterowania ręcznego. Kamera będzie kosztować ok. 1400 USD (ok. 4300 złotych), a do sprzedaży trafi w październiku bieżącego roku.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem