Panasonic HPX500: test kamery

Panasonic HPX500: test kamery

Panasonic HPX-500 to kamkorder dla zawodowca. Kamera jest dostępna na polskim rynku już od dłuższego czasu. Niestety, zarówno jej, jak i jej młodszej siostrze HVX-200 brakuje popularności - a szkoda. Sprzęt ten posiada wiele zalet, profesjonalnych funkcji, a jedną z nich, być może najważniejszą, jest technologia P2. Postaram się Państwu przybliżyć nieco tę kamerę i omówić zalety oraz wady korzystania z nowej beztaśmowej technologii.


 
 

pod funkcja tryb jakość sprawa zastosowanie znajdywać testo wyświetlacz taki wiele wszystko klatka lub jak przy mama czas czy posiadać dostępny duży typ tym format rozwiązanie profesjonalny wszystek też każdy bardzo produkcja sprzęt jeden panasonic dla karta technologia móc on ten oraz korzystać możliwość nie materiał który kamera siebie być Pierwsze, duże wrażenie podczas wyciągania body HPX-500 z pudełka robi jego niewielki ciężar. Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z profesjonalnych, naramiennych kamkorderów, będzie na pewno zaskoczony jego lekkością. Przyczyną tak małej wagi jest brak mechanicznych elementów konstrukcji: silników, głowic, rolek itp., które przy cyfrowym zapisie na nośniku typu flash są zbędne. Ponieważ zdarza mi się korzystać z tego typu sprzętu, działającego w technologiach taśmowych, byłem lekko zaskoczony i odrobinę "rozczarowany". Wszystko jednak szybko wróciło do normy po zamocowaniu obiektywu oraz baterii; i mimo że kamera wciąż wydawała się lekka, to z upływem czasu to wrażenie zniknęło.


Każdy, kto choć raz pracował z profesjonalną, naramienną kamerą, doskonale zdaje sobie sppod funkcja tryb jakość sprawa zastosowanie znajdywać testo wyświetlacz taki wiele wszystko klatka lub jak przy mama czas czy posiadać dostępny duży typ tym format rozwiązanie profesjonalny wszystek też każdy bardzo produkcja sprzęt jeden panasonic dla karta technologia móc on ten oraz korzystać możliwość nie materiał który kamera siebie być rawę z korzyści płynących z zastosowania takiej konstrukcji i zapewne potwierdzi, że jest to najwygodniejsze i dające operatorowi najwięcej możliwości rozwiązanie (w większości zastosowań).

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem