Panasonic Lumix DMC-FP5 i DMC-FP7 z minimalistycznym designem

Panasonic Lumix DMC-FP5 i DMC-FP7 z minimalistycznym designem

Panasonic prezentuje kolejne kompakty, mające trafić w gusta osób szukających modnego aparatu. Tym razem będą to Lumix DMC-FP5 i DMC-FP7, oba wyposażone w obiektyw z czterokrotnym zoomem optycznym.


Sercem kompaktów Panasonic Lumix DMC-FP5 i DMC-FP7 są - odpowiednio - 14.1- i 16.1-megapikselowe matryce, umożliwiające nagrywanie filmów w jakości HD 720p z prędkością 30 klatek na sekundę. W kadrowaniu pomagają duże, dotykowe ekrany LCD; producent użył 3.5-calowego (proporcje 16:9) w FP7, podczas gdy FP5 otrzymał ekran 3-calowy (o proporcjach boków 3:2). Monitor wyposażono w dogodną dla użytkownika funkcję, mierzącą natężenie światła w danym miejscu. Dzięki temu, na przykład w silnym słońcu, aparat podniesie jasność ekranu, umożliwiając odczytanie zawartych na nim informacji. Producent ręczy za szybkość cyfrówek - opóźnienie migawki ma być praktycznie niezauważalne. Obydwa aparaty wyposażone zostały również w stabilizację obrazu Mega O.I.S.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem