Panasonic Lumix DMC-FZ150 - Full HD i 24-krotny zoom

Panasonic Lumix DMC-FZ150 - Full HD i 24-krotny zoom

Panasonic Lumix DMC-FZ150 jest flagowym modelem serii Lumix FZ, dysponującym matrycą o rozdzielczości 12,1-megapiksela i szerokokątnym obiektywem z 24-krotnym zoomem optycznym.


Panasonic Lumix DMC-FZ150 dysponuje szerokokątnym obiektywem Leica DC Vario-Elmarit z 24-krotnym zoomem optycznym, którego ogniskowa na krótkim końcu wynosi 25 milimetrów, na długim - 600 mm. Co więcej, soczewki obiektywu pokryto powłokami Black Box Nano Surface Coating, których zadaniem jest minimalizowanie odbicia światła, powodującego efekty powidoku i flary. Sercem hybrydy jest matryca MOS o rozdzielczości 12,1 megapiksela, współpracująca z procesorem Venus Engine. Zestaw ten umożliwia nagrywanie filmów wideo w formacie AVCHD z rozdzielczością Full HD 1920 x 1080 (60p/50p) i wykonywanie zdjęć seryjnych z prędkością do 12 klatek na sekundę.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem