Panasonic Lumix DMC-GH2 - test aparatu bezlusterkowego

Panasonic Lumix DMC-GH2 - test aparatu bezlusterkowego

Aparaty bezlusterkowe z wymienną optyką to coraz bardziej popularna kategoria urządzeń do rejestrowania obrazu. Stanowiąc swoistą hybrydę między zaawansowanymi kompaktami a lustrzankami, są idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących korzystać z zalet jakości obrazu lustrzanki oraz rozmiaru i wagi kompaktu. Lumix DMC-GH2 jest nowym aparatem tego rodzaju w ofercie firmy Panasonic. Zapraszamy do lektury testu!


Budowa i wygląd zewnętrzny


Panasonic Lumix DMC-GH2 jest kolejną propozycją z coraz bardziej popularnego segmentu aparatów bezlusterkowych o stosunkowo dużych fizycznie matrycach i wymiennej optyce. Aparaty te umożliwiają fotografowanie z jakością typową dla obrazowania lustrzanek, jednak same są znacznie od nich mniejsze. Jako że docelową grupę odbiorców stanowią głównie amatorzy, urządzenia te wyposażane są w funkcje dostępne tradycyjnie w aparatach kompaktowych. Z tego względu, najbardziej pasuje do nich określenie "aparat hybrydowy", które – niestety – póki co jest zarezerwowane dla innego rodzaju aparatów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem