Panasonic Lumix DMC-LX5 oficjalnie

Panasonic Lumix DMC-LX5 oficjalnie

Panasonic oficjalnie zaprezentował aparat Lumix DMC-LX5, wyposażony w nową matrycę CCD o rozmiarze 1/1.63 cala oraz obiektyw LEICA DC VARIO-SUMMICRON o jasności f/2.0 i szerokim kącie 24 mm.


Nowy Panasonic Lumix DMC-LX5 kilka dni temu pojawił się na stronach producenta w postaci "wycieku". Dzisiaj ma miejsce jego oficjalna premiera i możemy już z całą pewnością stwierdzić, że następca LX3 to sprzęt wyjątkowo ciekawy. Aparat został wyposażony w przetwornik CCD o rozdzielczości 10.1 megapiksela, oferując szerszy zakres dynamiczny w porównaniu do swojego poprzednika. Zmodyfikowany procesor obrazu Venus Engine FHD ma zapewnić bardziej zaawansowane przetwarzanie sygnału podczas fotografowania i filmowania, co z kolei ma polepszyć jakość obrazu rejestrowanego w słabym oświetleniu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem