Panasonic Lumix DMC-TZ20 - pierwsze wrażenia

Panasonic Lumix DMC-TZ20 - pierwsze wrażenia

Zbliżają się wakacje - wspaniały czas do wzmożonej fotograficznej działalności. Na takie okazje idealnie nadaje się niewielki aparat kompaktowy. Panasonic Lumix DMC-TZ20 jest właśnie takim aparatem; niech nie zmylą nas jednak pozory – w obudowie niewielkiego kompaktu kryje się bowiem prawdziwie zaawansowany aparat. Idealny kompan każdego podróżnika! Jakie są pierwsze wrażenia z użytkowania Panasonic Lumix DMC-TZ20?


Pierwsze wrażenia w kontakcie z Panasonic Lumix DMC-TZ20 są interesujące już w momencie spojrzenia na jego dane techniczne. GPS, tryb PASM, tryb zdjęć 3D, filmy HD, szesnastokrotny zoom z szerokim kątem, dotykowy ekran… a to wszystko w wyjątkowo kompaktowej obudowie. Po wzięciu aparatu do ręki okazuje się jednak, że niewielkie wymiary nie idą w parze z lekkością – DMC-TZ20 jest ciężki. Duża w tym zasługa solidnej obudowy. Jej design określić można jako klasyczną elegancję. Do wyboru mamy pięć wariantów kolorystycznych – czarny, srebrny, brązowy, niebieski i czerwony, każdy jest efektowny. Na obudowie znajdziemy kilka elementów kontrolnych, wśród których uwagę zwraca kółko trybów, wyglądające tak, jak to znane z lustrzanek – przede wszystkim dzięki dostępności trybów PASM. Tryby te nieczęsto spotykane są w kompaktach, nawet tych zaawansowanych. Co więcej – aparat umożliwia pracę migawki w zakresie od 60 s do 1/4000 s. To bardzo duży zakres, w kompaktach występujący wyjątkowo rzadko. Wiele lustrzanek najkrótsze czasy kończy na 1/4000 s, a najdłuższe na 30 s.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem