Panasonic Lumix G2 - pierwsze wrażenia

Panasonic Lumix G2 - pierwsze wrażenia

Kilka dni demu opublikowaliśmy pierwsze zdjęcia z finalnego egzemplarza Panasonic Lumix G2. Dziś przyszła pora na garść wrażeń z trzech dni użytkowania i kolejną porcję zdjęć. Panasonic G2 był w naszej redakcji bardzo krótko co nie przeszkodziło w przygotowaniu materiału zdjęciowego i opisaniu tej ciekawej kamery fotograficznej w standardzie Micro Four Thirds. Z całą pewnością wielu naszych Czytelników jest zainteresowana aparatami kompaktowymi z wymienną optyką, które już przyjęło się nazywać „bezlusterkowcami”. Najnowszy aparat w rodzinie Panasonic Lumix G jest jednym z przedstawicieli tego rodzaju konstrukcji i wyróżnia się dotykowym ekranem LCD. Zapraszamy do lektury.

Strona 1


Panasonic Lumix G2 to aparat, który swoją budową zewnętrzną wyraźnie przypomina lustrzanki. Co więcej jego waga też niewiele ustępuje najlżejszym lustrzankom obecnym na rynku. Sposób trzymania tego aparatu jest też identyczny, co dodatkowo potęguje wrażenie, że w rękach mamy lustrzankę. Konstrukcja Panasonic G2 pozwoli dotychczasowym posiadaczom lustrzanek bardzo szybko oswoić się z nowym sprzętem.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem