Panasonic Lumix Phone P-05C - pierwsza komórka z optyczną stabilizacją obrazu

Panasonic Lumix Phone P-05C - pierwsza komórka z optyczną stabilizacją obrazu

Panasonic Lumix Phone P-05C to, według Panasonika, pierwszy 'aparatotelefon' z optyczną stabilizacją obrazu. Produkt właśnie wchodzi do sprzedaży na terenie Japonii.


Panasonic Lumix Phone P-05C wyposażony został w obiektyw o ogniskowej 27 milimetrów. Do tego dysponować będzie 3,3-calowym wyświetlaczem LCD, matrycą o rozdzielczości 13,2 megapikseli z możliwością nagrywania filmów w Full HD oraz wsparcie dla standardu DLNA. Rodzynkiem jest wspomniana optyczna stabilizacja obrazu MegaOIS, będąca - według Panasonika - pierwszym tego typu rozwiązaniem w telefonie komórkowym. O inicjatywie japońskiego producenta pisaliśmy już w październiku zeszłego roku - jak widać, projekt doczekał się realizacji. Ministronę, na której znajdziecie więcej informacji i zdjęć produktu, możecie odwiedzić klikając tutaj.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem