Panasonic LUMIX S1R oraz S1 - pierwsze pełnoklatkowe aparaty bezlusterkowe producenta

Panasonic LUMIX S1R oraz S1 - pierwsze pełnoklatkowe aparaty bezlusterkowe producenta

Panasonic opracował dwa modele swojego pierwszego bezlusterkowego aparatu cyfrowego z pełnoklatkową matrycą 35 mm — Panasonic LUMIX S1R oraz Panasonic LUMIX S1. Oba modele są wyposażone w pierwszą na świecie*1 funkcję rejestracji filmów 4K 60p/50p oraz system stabilizacji obrazu Dual I.S. Panasonic chce je wprowadzić na rynek światowy w ramach serii LUMIX S w pierwszej połowie 2019 r.


Od powstania firmy 100 lat temu Panasonic stara się podnosić jakość życia klientów na całym świecie, odpowiadając na ich potrzeby. W ramach prac nad koncepcją stworzenia nowej kultury fotograficznej w cyfrowej erze zdominowanej przez aparaty cyfrowe w 2008 r. firma Panasonic wprowadziła na rynek model LUMIX G1, pierwszy na świecie*2  bezlusterkowy aparat cyfrowy. Od tamtej pory przez 10 lat Panasonic pozostaje liderem branży, wprowadzając tak innowacyjne produkty, jak pierwszy na świecie aparat*3 obsługujący wideofilmowanie w 4K czy aparaty wyposażone w system stabilizacji obrazu Dual I.S. łączący funkcje stabilizacji zarówno w korpusie aparatu, jak i w obiektywie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem