25 listopada 2010, 10:29
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 6687 razy

Panasonic MW-20, czyli 9-calowa ramka cyfrowa ze wsparciem dla iPhone'a

Panasonic MW-20, czyli 9-calowa ramka cyfrowa ze wsparciem dla iPhone'a

Głównym atutem ramki Panasonic MW-20 jest duży, 9-calowy wyświetlacz oraz możliwość współpracy z iPodem Touch czy iPhone'em. Możemy dzięki temu odtwarzać filmy i oglądać zdjęcia, znajdujące się w pamięci tych urządzeń.

Ponadto, Panasonic MW-20 został wyposażony w "Super Slim Dome Speaker", czyli niewielki głośnik z dyfuzorem, którego zadaniem jest optymalizacja generowanego dźwięku. Kolejnym wyróżnikiem tej ramki cyfrowej ma być nowoczesny, stylowy design i możliwość wyświetlania sporej ilości plików multimedialnych. MW-20 posiada dwa gigabajty pamięci wbudowanej oraz slot na karty SD, umożliwiający pokaz zdjęć bezpośrednio po ich wykonaniu - wystarczy przełożyć kartę z aparatu do ramki. Co więcej, jeśli posiadacie cyfrówkę z serii Lumix, możecie określić, jakie zdjęcia chcecie oglądać. Funkcja iA Intelligent Scene Selector pomoże określić, czy chodzić o "nocne scenerie", "portret" czy "krajobraz".

Przy wykorzystaniu specjalnego doku dla urządzeń firmy Apple, możemy podłączyć iPoda Touch lub iPhone'a i odczytywać materiały znajdujące się w pamięci tych urządzeń. Co więcej, będą one w tym czasie ładowane, mamy więc "wszystko w jednym".

 

Panasonic MW-20
Panasonic MW-20

Jak większość tego typu urządzeń, nowy Panasonic oferuje także tryby kalendarza i zegarka, z 15-toma różnymi tłami i schematami. Producent wyposażył ramkę w czujnik natężenia oświetlenia zewnętrznego. MW-20 pojawi się w sklepach pod koniec tego miesiąca w cenie 249.95 USD (ok. 750 złotych).

 

Źródło: Panasonicwww.swiatobrazu.pl