Panasonic MW-20, czyli 9-calowa ramka cyfrowa ze wsparciem dla iPhone'a

Panasonic MW-20, czyli 9-calowa ramka cyfrowa ze wsparciem dla iPhone'a

Głównym atutem ramki Panasonic MW-20 jest duży, 9-calowy wyświetlacz oraz możliwość współpracy z iPodem Touch czy iPhone'em. Możemy dzięki temu odtwarzać filmy i oglądać zdjęcia, znajdujące się w pamięci tych urządzeń.


Ponadto, Panasonic MW-20 został wyposażony w "Super Slim Dome Speaker", czyli niewielki głośnik z dyfuzorem, którego zadaniem jest optymalizacja generowanego dźwięku. Kolejnym wyróżnikiem tej ramki cyfrowej ma być nowoczesny, stylowy design i możliwość wyświetlania sporej ilości plików multimedialnych. MW-20 posiada dwa gigabajty pamięci wbudowanej oraz slot na karty SD, umożliwiający pokaz zdjęć bezpośrednio po ich wykonaniu - wystarczy przełożyć kartę z aparatu do ramki. Co więcej, jeśli posiadacie cyfrówkę z serii Lumix, możecie określić, jakie zdjęcia chcecie oglądać. Funkcja iA Intelligent Scene Selector pomoże określić, czy chodzić o "nocne scenerie", "portret" czy "krajobraz".


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem