Panasonic SV-ME870 - mobilny, wodoodporny telewizorek

Panasonic SV-ME870 - mobilny, wodoodporny telewizorek

Panasonic SV-ME870 dysponuje siedmiocalowym ekranem o rozdzielczości 800 x 480, slotem na karty SDXC, SDHC i SD, a także wbudowaną pamięcią o pojemności czterech gigabajtów. Co w nim ponadto ciekawego? Jest wodoodporny i potrafi funkcjonować na pełnych obrotach przez ponad pięć godzin.


Panasonic poszerza ofertę mobilnych, niewielkich telewizorów o model SV-ME870. Patrząc od strony technicznej, warto wspomnieć o wsparciu dla bezprzewodowej łączności Wi-Fi oraz DLNA, a także kompatybilności z formatami MPEG4 AVC/H.264, WMV (do 720 x 480), oraz innymi plikami multimedialnymi - MP3, AAC, WMA czy JPEG. Ulubione seriale czy programy telewizyjne mogą być zapisywane na wbudowanej pamięci flash o pojemności czterech gigabajtów, możemy również wyświetlać własny materiał, nagrany uprzednio na kartach SDXC, SDHC lub SD. Producent podaje, iż SV-ME870 będzie w stanie działać na w pełni naładowanej baterii przez pięć i pół godziny - jest to całkiem niezły wynik.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem