Panasonic Lumix DMC-GH1

Panasonic Lumix DMC-GH1

Zgodnie z zapowiedziami producenta pojawił się nowy model aparatu systemu Mikro Cztery Trzecie - Panasonic Lumix DMC-GH1. Niewielkie rozmiary, zaawansowane funkcje fotograficzne i filmowe z możliwością zmiany optyki stawiają aparat na wysokiej pozycji wśród konkurencji, nie tylko wśród aparatów kompaktowych, ale również lustrzanek. Aparat różni się od poprzednika, modelu G1 tym, że "nowy" posiada możliwość rejestrowania filmów wideo formacie AHCHD w maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080. Miejsce zewnętrznej lampy błyskowej zastąpić może stereofoniczny mikrofon.

Nowość: Lumix GH1


Lumix DMC-GH1 to mały aparat z dużymi jak na obecne czasy możliwościami. Wyposażono jest w szybki sensor Live MOS o rozdzielczości 12.1 megapikseli, który pozwala na zmniejszenie szumów przy wysokich wartościach ISO. Procesor Venus Engine HD z podwójnym procesorem CPU zapewnia większą zdolnością przetwarzania sygnału. Wraz z tym modelem aparatu pojawił się również nowe obiektywy. Między innymi LUMIX G VARIO HD 14-140mm/F4.0-5.8 ASPH./MEGA O.I.S wyposażony w uniwersalny 10x zoom, zaprojektowany został specjalnie do nagrywania filmów. Dzięki zastosowanej cichej i ciągłej pracy autofokusa (również podczas nagrywania wideo) oraz prostego dostosowania wartości przysłony umożliwi dobrą zabawę być może z zaskakującymi efektami. Informacje o nowych obiektywach można znaleźć tutaj.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem