Portrety wykonane w londyńskim szpitalu walczącym z COVID

Portrety wykonane w londyńskim szpitalu walczącym z COVID

Londyński fotograf Slater King realizuje portrety i zdjęcia ukazujące, jak wygląda życie w szpitalu walczącym na pierwszej linii frontu z COVID - Obrazy zostaną opublikowane w albumie fotograficznym, z którego dochód ze sprzedaży ma wesprzeć walkę z pandemią. Praca tego fotografa stanowi także hołd dla służby zdrowia borykająca się na co dzień z trudami, jakie stawia przed nią epidemia.


Zobacz portrety pracowników służby zdrowia walczącej z COVID

Slater King jest całkiem zaprawionym w bojach fotoreporterem. Jak sam mówi zdarzały mu się podczas wykonywania zdjęć niebezpieczne sytuacje - przykładowo musiał kiedyś uciekać przed wściekłym tłumem. Jednakże sytuacja fotografowania w stanie zagrożenia spowodowanego wirusem była dla niego zupełnie inna. Świadomie wchodził w miejsca skażone obecnością wirusa i to jeszcze w takim momencie pandemii, gdy nie było dostępnych testów diagnostycznych czy znanych metod, jak unikać lub minimalizować ryzyko zarażenia. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem