Nadchodzą panoramy o rozdzielczości 80 000 MP

Nadchodzą panoramy o rozdzielczości 80 000 MP

Firma EarthCam wprowadziła na rynek automatyczną kamerę internetową, która pozwala na wykonywanie panoram o rekordowej rozdzielczości - imponujące 80 000 MP. Kamera GigapixelCam X80 została zaprezentowana wraz ze zdumiewającą panoramą Nowego Jorku o niezwykłej szczegółowości.


Panorama o rozdzielczości 80 000 MP - z GigapixelCam X80 to nic trudnego 

Model GigapixelCam X80 zwiększył maksymalną rozdzielczość rejestrowanych panoram aż o 700 procent w porównaniu do poprzedniej kamery internetowej od EarthCam. Kamera jest zamontowana na bardzo precyzyjnej głowicy z pochyłem i obrotem (ruch w płaszczyźnie poziomej odbywa się w zakresie 360 stopni). Można nią sterować za pomocą IP, 4G LTE i 5G. Według producenta taka kamera jest w stanie pokryć dziesiątki pojedynczych kamer, umożliwiające wykonanie jednym urządzeniem skan panoramy miasta, mostów czy stadionów. Jednocześnie jej rozdzielczość pozwala na przyjrzenie się szczegółom konstrukcji. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem