Papiery fotograficzne i czarno-białe filmy Kentmere dostępne w Polsce

Papiery fotograficzne i czarno-białe filmy Kentmere dostępne w Polsce

Marka Kentmere obok marki ILFORD Photo należy do firmy Harman Technology Ltd. Filmy i papiery fotograficzne KENTMERE są kierowane do fotografów-amatorów ciemni analogowej, studentów szkół fotograficznych oraz osób zaczynających przygodę z fotografią analogową.Oferta produktów KENTMERE obejmuje filmy KENTMERE 100 i KENTMERE 400 w kasetach 36/135 i rolach 30,5m oraz wielogradacyjne papiery polietylenowe KENTMERE VC Select z wykończeniem gloss (1M) i lustre (66M) w rozmiarach od 13x18 do 30x40cm. VC Select zastępują wycofane z oferty papiery ILFORD Xpress i mają nad nimi kilka istotnych przewag. Są bardziej "tolerancyjne" i wybaczają więcej błędów początkujących fotografów, czas wywoływania jest krótszy, poziom czerni (gęstości) wyższy a sama czerń jest neutralna (nie wpada w niebieski lub brązowy zafarb).

Szczegółowe informacje na temat materiałów Kentmere dostępne są na stronie: www.ilfordphoto.pl.

Papiery fotograficzne

Reklama

E-szkoła portretu


Aby powstał poruszający portret, trzeba do perfekcji opanować warsztat i techniki fotograficzne. Fotografia portretowa jest nie tylko pasją, sztuką, jest także rzemiosłem.

 

E-szkołę portretu tworzy jedenastu fotografów, których zdjęcia publikowane są w prasie, wykorzystywane w kampaniach reklamowych, prezentowane na wystawach całego świata. To oni przekażą Ci niezbędną wiedzę do skutecznej samodzielnej pracy. Dzięki ich wiedzy nauczysz się zestawiać wszystkie elementy fotografii w naturalną całość tak, by tworzyć portrety przenikliwe, intrygujące, których nie da się zapomnieć.

 

Sprawdź jak przebiega e-kurs

 

Papiery fotograficzne

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Akcesoria fotograficzneKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.


Domyślny avatar Miło, że ktoś myśli o fotografii tradycyjnej. 2018.08.30 20:26, marka.bc # 


Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Utopiony w stawie Krogulec Krogulec Trasa Zamkowa Most Długi Katedra Szczecin Wenecja