Papuga ukradła kamerę i nagrała świetny film

Papuga ukradła kamerę i nagrała świetny film

Papuga w Nowej Zelandii stała się sławna w sieci po tym, jak ukradła kamerę sportową GoPro należącą do jednego z turystów i odleciała, rejestrując przy tym świetny podniebny film. Dzięki temu możemy zobaczyć wspaniałe widoki na park narodowy, które dla papugi są codziennością.


Papuga ujawniła swoje zdolności operatorskie 

Rodzina Alexa Verheula odwiedzała Park Narodowy Fiordland w południowo-zachodniej części Wyspy Południowej Nowej Zelandii, kiedy na balkonie chaty, w której przebywali, do ich towarzystwa dołączyło kilka nowozelandzkich papug. 13-letni syn Alexa, Luca, postawił kamerę GoPro na poręczy, aby sfilmować ptaki, podczas gdy jego rodzina je obserwowała. Kiedy jednak jeden z ptaków dostrzegł niepilnowaną kamerę, szybko podbiegł, chwycił ją dziobem i odleciał z nią w dół wzgórza, zanim rodzina w ogóle zdążyła zareagować i zapobiec kradzieży. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem