Parachut - wypożyczalnia sprzętu fotograficznego w abonamencie

Parachut - wypożyczalnia sprzętu fotograficznego w abonamencie

Parachut to nowa wypożyczalnia sprzętu fotograficznego, w której zamiast jednorazowych opłat będzie obowiązywał miesięczny abonament. Sprzęt fotograficzny i wideo wypożyczany będzie bez żadnych ograniczeń czasowych. Pierwszy miesiąc korzystania z Parachut w promocyjnej cenie kosztuje 99 dol., za każdy kolejny cena wynosi 149 dol., wysyłki w obie strony są wliczone w cenę (choć należy spodziewać się zapewne różnego rodzaju ograniczeń i zastrzeżeń). Parachut rozpoczyna działalność na terenie Stanów Zjednoczonych, jednak twórcy zapewniają o rozszerzeniu przedsięwzięcia na kolejne kraje.


Wśród dodatkowych warunków na pierwszym miejscu jest oczywiście zwrot sprzętu w należytym stanie. Z pewności pojawią się warunki dotyczące ilości jednorazowo wypożyczanego sprzętu. Wypożyczalnia będzie umożliwiała również zakup wypożyczonego sprzętu w atrakcyjnej cenie. W ofercie Parachut  znajdą się aparaty cyfrowe i analogowe, obiektywy, akcesoria dla fotografii i wideo, a nawet drony.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem