Pełna integracja Panasonic AVC Ultra-LongG z rozwiązanymi Avid

Pełna integracja Panasonic AVC Ultra-LongG z rozwiązanymi Avid

Panasonic wraz z Avid ogłosił pełną integrację kodeków emisyjnych AVC Ultra-LongG z rozwiązaniami Avid do montażu i edycji materiałów wideo w czasie rzeczywistym. To oznacza, że nadawcy zyskali dostęp do pierwszego na rynku kompletnego zestawu narzędzi usprawniających cykl pracy w formacie AVC Ultra-LongG.


Wielu nadawców i operatorów korzysta z formatu AVC Ultra-LongG, ponieważ zapewnia wysoką jakość materiałów i jednocześnie pozwala o połowę zmniejszyć obciążenie pasma oraz wykorzystanie pamięci. Dzięki temu nadawcy mogą przesyłać pliki w czasie o połowę krótszym i przekazać dwa razy tyle strumieni, pracując cały czas w tym samym środowisku sieciowym.

Panasonic AVC Ultra-Long jest teraz w pełni zintegrowany z platformą Avid MediaCentral, która wiąże wszystkie produkty, narzędzia i usługi do obróbki wideo firmy Avid. Pracując na niej, zespoły produkcyjne mogą teraz korzystać z nowoczesnego, wydajnego systemu kompresji w najbardziej efektywny sposób, przy użyciu sprawniejszych i zintegrowanych systemów zarządzania produkcją. Już wcześniej w tym roku ukazała się najnowsza wersja Panasonic P2 Plugin 4.7, oferująca większą efektywność w połączeniu
z oprogramowaniem Avid Media Composer® 8.6. Zapewnia ono dostęp do plików natywnych i metadanych dla formatów P2, DVCPRO HD i AVC-Intra.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem